KONST / Litografier / Färglitografi 12342402
nr 1234 2402
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Vintermotiv skärgården, HC-upplaga, 19/38, Signerad. Motivet: 38x46
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
måndag 11 februari 2019
kl 18:06:50
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö